Тверді сири

Крафтовий сир ТМ «Магур» – це натуральний, екологічно чистий сир, що виготовляється майстрами сироварами у самому серці Карпат. Рецептура сирів виведена шляхом самостійного симбіозу традицій сироваріння місцевих регіонів, італійських технологій та експериментів.

Твердий сир це найзріліший сир, з найнижчим вмістом вологи і найбільш вираженим смаком і ароматом. Він має характерну текстуру зрілих сирів. Такі сири дрібно натирають або ж нарізають пластівцями. Вони легко кришаться. Тверді сири погано плавляться, зате якісно доповнюють салати, страви з пасти і супи.

Асортимент домашніх твердих сирів

ТМ «Магур» в категорії твердих сирів, виготовляє сорт Газда. Це молодий сир, який має щільну консистенцію та гарний кремовий, злегка жовтуватий колір. Цей сир є чудовою альтернативою знайомому «Голандському» сиру. Продукт має ніжний солонуватий смак. Термін витримки – 3 тижні.

Склад: молоко коров’яче пастеризоване, бактеріальні закваски, сіль харчова, ферментно-зсідальні препарати. Сир Газда багатий на білки тваринного походження, їх концентрація перевищує концентрацію в рибі і м’ясі. У сирі цього сорту велика кількість амінокислот, вони допомагають протистояти багатьом вірусним захворюванням.

Домашній твердий сир часто використовується в кулінарному мистецтві для приготування різноманітних страв. З ним можна урізноманітнити смак салатів і закусок. Зазвичай його натирають на терці і використовують для приготування гарячих страв і панірування. Використовують сир Газда також при запіканні м’яса, риби і овочів.

Термін зберігання: 30 діб при температурі 0°С – 6° С та відносній вологості 85%

Чому варто купити твердий сир від ТМ «Магур»

Якість сиру ТМ «Магур» полягає, в першу чергу, у високоякісному молоці корів, що випасаються на зелених, кришталево-чистих схилах Карпат. В другу чергу, в досвідчених майстрах сироварах, що вже не один рік займаються улюбленою справою посеред гірських хребтів.

В якості сиру  ТМ «Магур» ви можете переконатись у наших точках продажу у Львові. Купити сир твердий можна також на нашому сайті, оформивши онлайн замовлення з доставкою по всій Україні.

Якщо бажаєте спробувати крафтовий екологічно чистий сир ТМ «Магур», то хутчіш робіть замовлення і незабаром сир уже буде на вашому столі!