Розсільні сири

ТМ «Магур» виготовляє крафтові екологічно чисті сири з добірного коров’ячого молока. Сироварня знаходиться біля підніжжя найвищої точки Львівщини – гори Пікуй.

Розсільні сири – це сири які не вимагають дозрівання, з великим вмістом вологи, часто з кремовою консистенцією. Ці сири вологі і дуже м’які. У них злегка відчутний аромат. Більшість цих сирів добре  поєднуються з овочами, а також підходять до багатьох салатів

Асортимент розсільних сирів

ТМ «Магур» із розсільних сирів виготовляє моцарелу. ЇЇ можна придбати у різних фасуваннях. Також виготовляється окремий вид моцарели – до піци. Назва сиру походить від процесу приготування. Коли майстри починають ліпити і різати (mozzare) сир, то цей процес називається «mozzatura». Приготування моцарели – справа не з легких. Майстри сировари з ніжністю і любов’ю витягують сир, формуючи гладкі кульки, рівні та акуратні. Потім занурюють моцарелу в сольовий розчин для збереження її свіжості і м’якості.

Моцарела ТМ «Магур» виготовляється з незбираного коров’ячого молока підвищеної жирності, завдяки чому смакові якості дуже близькі до італійської моцарели, яка виготовляється з буйволиного молока. Моцарела має білий колір, волокнисту структуру та гладку поверхню. Смак дещо прісний, вершковий. Сир чудово плавиться при малих температурах.

Моцарела до піци має тугу структуру, що дозволяє легко подрібнювати її на терці. Сир дуже швидко плавиться та при нарізанні розтягується у довгі тонкі нитки. Моцарелу до піци також можна використовувати у салатах.

Склад: молоко коров’яче, бактеріальні закваски, сіль харчова, ферментно-зсідальні препарати.

Харчова цінність на 100 г продукту: енергетична цінність 737,7 кДж; калорійність 176,2 ккал; жири 11,0 г; білки 19,3 г. Містить 40% жиру в сухій речовині.

Купувати сири ТМ «Магур» вигідно, оскільки у нас є багато точок продажу власної продукції у Львові, де можна переглянути увесь асортимент, почитати склад та наочно переконатись в якості. А також є можливість замовити сири онлайн із доставкою по всій Україні.

Ми із задоволенням приймаємо гостей у наших точках продажу, а також радо відповімо на усі ваші запитання по телефону!

То ж обирайте, оформляйте замовлення та отримуйте якісний, натуральний, крафтовий сир!